x

İade ve Geri Gönderim İşlemleri

İade ve değişim işlemini nasıl yapabilirim?

1- Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür. Değişim süresi 7 gündür. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

2- İade veya değişim yapmak istediğiniz ürünün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

3- İade veya değişim yapmak istediğiniz ürünü, YURTİÇİ KARGO şubesine giderek 318799016 iade kodunu görevli personele gösterip tarafımıza göndermeniz gerekiyor. Şubede tarafınızdan herhangi bir ücret alınmayacaktır.

4- Servis bedelleri (Kargo ve kapıda ödeme ücreti vb.) bizim tarafımızdan ödenecektir, sizin tarafınızdan herhangi bir ücret alınmayacaktır. İade durumunda size ürün bedeli ve ödediğiniz kargo bedelleri iade edilir. Ödemenizi Havale / EFT veya Kapıda Ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için; ürünle beraber gelen faturanın arka tarafına ödemeyi almak istediğiniz hesabın Ad Soyad ve IBAN bilgilerini eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekmektedir. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunuğu kontrol edilerek ücret iadesi sağlanır. Değişim yapmak için  905356630199 numaralı hattı arayıp istenilen bilgileri vermeniz gerekiyor.

5- İade ve değişim tek seferlik yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.