x
Hakkımızda

2004 yılında ticari faaliyetlere başlayan Gülmedine, tesettür giyim ve dini hediyelik kategorilerinde 18 yıllık tecrübe ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Şu anda 5 mağazası bulunan Gülmedine, aynı zamanda online satış sitesi ile ürünlerini tüm Türkiye'ye pazarlamaktadır.

Gülmedine, tesettür giyim ve dini hediyelik kategorilerinde yer alan geniş ürün yelpazesi sayesinde her kesim müşteriye hizmet verebilmektedir. Dini hediyelik ürünlerinde toptan satışı bulunan Gülmedine, perakendeciliği de aynı vakitte başarılı bir şekilde sürdürmektedir. 18 yıllık tecrübenin verdiği bilgi birikimi tabii ki müşterilerinin isteklerini rahatça anlamasına imkan sağlar. Pazarladığı bazı ürünleri bizzat kendi bünyesinde üreten Gülmedine, bu sayede sürdürülebilirliğini güvenve altına almaktadır.

Hali hazırda İstanbul'un Sultanbeyli, Pendik ve Maltepe ilçelerinde 5 adet mağazası bulunmaktadır. Mağazalarında ve genel işlerde çalıştırdığı onlarca kişiyi istihdam ederek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.