x
Sıralama seçin
Görünüm :
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Namaz Elbisesi

Namaz elbisesi, namaz kılan kadınlar için kullanılması yerine olan bir elbise çeşididir. Namaz kıyafeti ibadetini en güzel bir şekilde yapmak isteyen kadınlar için vazgeçilmezdir. Namaz elbisesi modelleri ile sizde sadece namaz esnasında giyebileceğiniz bu giyim eşyasını Gülmedine kalitesiyle satın alabilirsiniz. Açık veya kapalı fark etmeksizin her kesim namaz elbisesini kullanmaktadır. Her an her yerde giyilebilecek olan namaz elbisesi modelleri her bedenden kadına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Bu nedenle bedeniniz her ne olursa olsun namaz elbisesi giyebilirsiniz. Kadınlar yapacaklarını namaz ibadetini yapmak için bu elbiseyi tercih edebilirler.

Namaz Elbisesi Modelleri

Namaz elbise modelleri bir hayli fazladır. Yandan bağlamalı namaz elbisesi, başörtülü namaz elbisesi, fermuarlı namaz elbisesi, tek parça namaz elbisesi gibi modeller bulunmaktadır. Her modelin kendine has bir avantajı vardır. Örnek olarak yandan bağlamalı olan namaz elbisesinin en büyük avantajı bedenini kendinize göre ayarlayabilmenizdir. Tek parça elbise modelleri ise kolay giyilip kolay çıkarıldığından dolayı ayrı bir kolaylık sağlamaktadır. Dün renk veya desenli namaz elbiseleri bulunmaktadır. Bu ürünün üretilme sebebi iş yerlerinde, misafirliklerde, yolculuklarda kolaylıkla kullanılabilmesidir. Oldukça kullanışlı olan namaz kıyafetleri hız ve pratiklik konusunda kadınlara büyük bir avantaj sağlamaktadır. Vücut hatlarını belli etmemesinden dolayı da tercih sebebi olmaktadır.

Aynı zamanda namaz elbisesi satın almak isteyen kadınlar terletmeyen namaz elbisesi aramaktadırlar. Bu elbisenin terletme yapmaması için pamuklu namaz elbisesi olması gerekmektedir. Sizde namaz kıyafeti almak istiyorsanız modellerimizi inceleyebilirsiniz. Namaz elbiselerin büyük bir çoğunluğu pamuklu kumaştan üretilmektedir. Bu sayede esnek bir elbise olması nedeniyle rahat hareket imkânı sağlamaktadır. En nihayetinde kadınlar için özel olarak üretilen namaz elbiselerinin model sayısında ki fazlalık sayesinde istediğiniz modeli rahat bir şekilde bulabilmenize imkân sağlar.

Namaz Elbisesi Fiyatları

Namaz elbisesi fiyatları normal elbiseler ile kıyasladığımızda daha düşük bir fiyat ile satışta olmaktadır. Bu elbiselerin fiyatları kumaşının kalitesine, modeline, markasında göre değişkenlik göstermektedir. İstediğiniz fiyat aralığında olan namaz elbiseleri görmek için sayfada mevcut olan fiyat filtreleme kısmını kullanabilirsiniz. Ürünü satın almadan önce ürün hakkında yorumları ürün detayında bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.