x
İade ve Değişim Koşulları

Gülmedine'den verdiğim siparişleri iade edebilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürünü iade etmek için siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde, değişim için 7 gün içerisinde YURTİÇİ KARGO şubesine giderek 318799016 iade kodunu görevli personele gösterip tarafımıza göndermeniz gerekiyor. Belirtilen süreler ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlamaktadır. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade veya değişim işlemini nasıl yapacağım?

1- Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür. Değişim süresi 7 gündür. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

2- İade veya değişim yapmak istediğiniz ürünün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

3- İade veya değişim yapmak istediğiniz ürünü, YURTİÇİ KARGO şubesine giderek 318799016 iade kodunu görevli personele gösterip tarafımıza göndermeniz gerekiyor. Şubede tarafınızdan herhangi bir ücret alınmayacaktır.

4- Servis bedelleri (Kargo ve kapıda ödeme ücreti vb.) bizim tarafımızdan ödenecektir, sizin tarafınızdan herhangi bir ücret alınmayacaktır. İade durumunda size ürün bedeli iade edilir. Ödemenizi Havale / EFT veya Kapıda Ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için; ürünle beraber gelen faturanın arka tarafına ödemeyi almak istediğiniz hesabın Ad Soyad ve IBAN bilgilerini eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekmektedir. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunuğu kontrol edilerek ücret iadesi sağlanır. Değişim yapmak için +905356630199 numaralı hattı arayıp istenilen bilgileri vermeniz gerekiyor.

5- İade ve değişim tek seferlik yapılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.