x
Sıralama seçin
Görünüm :
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Viskon Tesettür Elbise

Viskon tesettür elbise birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Yaz aylarında daha çok giyilen viskon kumaş tesettür elbiseleri burada bulabilirsiniz. Pamuğa çok benzeyen viskon kumaş pamuğa oranla daha fazla nem emme özelliğine sahiptir. Vücuda yapışmadığından dolayı hareket kabiliyetini kısıtlamaz, oldukça rahattır. Birçok tesettürlü bayanın ilk tercihi viskon kumaş tesettür elbiselerdir. Hava alır ve terletme yapmamaktadır.

Viskon Tesettür Elbise Modelleri

Viskon tesettür elbise modelleri doğal olduğundan sağlık konusunda da tesettürlü bayanlar için tercih sebebi olmaktadır. Viskon kumaş kayın ağacından üretilmektedir. Kayın ağacı tekstil hammaddesidir. Pamuk kumaşı gibi selülozdan ortaya çıkmaktadır. Viskon kumaşın üretimi adımında akışkan duruma gelen selülozun yapısında çokça kimyasal değişiklik olmaz. Filament gibi sert olduğunda selüloz olarak kalmaktadır. Bu özelliğinden dolayı viskon kumaş pamukla yüksek benzerlik göstermektedir.

Viskon tesettür elbiseler baskıya uygun bir yapısı olduğunda dolayı birçok desenden üretilmektedir. Model sayısının fazla olmasından dolayı da tercih sebebi olmaktadır. Viskon kumaş pamuk kumaşa kıyasla nem alma oranı daha fazladır. Viskon kumaşın tüm bu avantajları bir araya getirildiğinde sıkça tercih edilmesinin nedenini daha kolay anlayabiliyoruz.

Viskon kumaş tesettür elbise modelleri genç yaşlı her kesim tarafından sıkça tercih edilmektedir. Her seozn farklı modeller ve renklerle karşımıza çıkan bu elbiseler her seferinde tercih sebebi olmaya devam ediyor. Pamuk kumaşla yüksek benzerliği nedeniyle de tercih edilmektedir. Cilt sağlığını korur. Yüksek nem alma kapasitesine sahip olduğu için vücutta bulunan terlemenin önüne geçer. Özellikle koltuk altındaki ıslak görünümü olabildiğinde azaltır. Viskon kumaşın kullanım alanı oldukça geniştir. Tesettür elbisesin yanı sıra gömlek, tshirt, astar, abiye vs. ürünlerde de viskon kumaş tercih edilmektedir. Şık ve rahat olmasının yanında ek olarak kaygan yapıya sahiptir.

Viskon Tesettür Elbise Fiyatları

Viskon testtür elbise fiyatları normal elbiselere göre ne çok fazla ne de çok azdır. Fiyatı uygun olan bu tesettür elbise modelleri tesettürlü kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. İstediğiniz fiyat aralığında olan viskon tesettür elbise modellerini incelemek için fiyat filtrelemesi kısmından yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.